ДОИТУЛ 2600мл Галон Стомна Со Капак-Тежок Водоотпорен Бокал Отпорен На Кршење-Пластичен Стомна Леден Чај Стомна За Вода За Пиење Сок Од Лимонада Пијалок Леден Чај
Новак

ДОИТУЛ 2600мл Галон Стомна Со Капак-Тежок Водоотпорен Бокал Отпорен На Кршење-Пластичен Стомна Леден Чај Стомна За Вода За Пиење

DEN 2.67

Во достапна форма

?`+Специјално Капак - - - капакот на нашиот котел за леден чај е дизајниран со приклучок за филтрирање, кој може слободно да се истури Капакот може да се ротира по употреба, добро запечатен и избегнувајте влегување!. ?Информација за големината - - - големината на нашата тегла за пијалоци со сок од лимонада е 7, 5х5, 1х9, 4инч/ 19х13х24 см. Многу погоден за внатрешна и надворешна домашна употреба и комерцијална употреба!. ?+Широки Апликации - - - Без разлика дали ќе послужите вода или вкусен ладен/ топол чај/ кафе или вашата омилена домашна лимонада, овие пластични бокали се неверојатен начин за сервирање!. ?Пијте Тенџере - - - дополнителната широка уста е одлична за да го внесете вашиот избор на исечени овошни вкусови, или вреќи со чај внатре, а потоа измешајте го пијалокот во стомна за да создадете совршен пијалок!. ?●Лесен За Употреба - - - - нашиот пластичен бокал за вода е дизајниран со агол истурете излив за вас од капе кога истурете ладен чај, вода и сок! поудобно за употреба!. ?`+Специјално Капак - - - капакот на нашиот котел за леден чај е дизајниран со приклучок за филтрирање, кој може слободно да се истури. Капакот може да се ротира по употреба, добро запечатен и избегнувајте влегување!. ?Информација за големината - - - големината на нашата тегла за пијалоци со сок од лимонада е 7, 5х5, 1х9, 4инч/ 19х13х24 см. Многу погоден за внатрешна и надворешна домашна употреба и комерцијална употреба!. ?+Широки Апликации - - - Без разлика дали ќе послужите вода или вкусен ладен/ топол чај/ кафе или вашата омилена домашна лимонада, овие пластични бокали се неверојатен начин за сервирање!. ?Пијте Тенџере - - - дополнителната широка уста е одлична за да го внесете вашиот избор на исечени овошни вкусови, или вреќи со чај внатре, а потоа измешајте го пијалокот во стомна за да создадете совршен пијалок!.

Главните карактеристики

Избор на клиент