Кабилок 1 Комплет Домашна Долна Облека Табла За Перење Пластична Даска За Перење Алишта Табла За Чистење За Домашни Материјали
Новак

Кабилок 1 Комплет Домашна Долна Облека Табла За Перење Пластична Даска За Перење Алишта Табла За Чистење За Домашни Материјали

DEN 3.33

Во достапна форма

Погоден за чистење на вашата лична облека, како што се градник, гаќи, чорапи и која било друга долна облека Костум за перење, бања, тоалет, итн. Designономски дизајн, лесен е за употреба. Отпорен на паѓање и анти-лизгање. Направена од материјал, оваа рачно измиена табла е издржлива и практична за употреба. Тоа би било убав помошник за вашите домашни работи, што ќе ви донесе голема погодност. Погоден за чистење на вашата лична облека, како што се градник, гаќи, чорапи и која било друга долна облека. Костум за перење, бања, тоалет, итн. Designономски дизајн, лесен е за употреба. Отпорен на паѓање и анти-лизгање. Направена од материјал, оваа рачно измиена табла е издржлива и практична за употреба. Тоа би било убав помошник за вашите домашни работи, што ќе ви донесе голема погодност. Опис овој комплет за перење е изработен од висококвалитетен пп материјал, кој е отпорен на пад, против лизгање, лесен за чистење, безбеден и без мирис. Тој е лесен, удобен за употреба и не е лесен за оштетување. Тоа е добар избор за перење алишта за домашни работи, што може да ви помогне да го намалите големиот обем на работа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Loveубов SEW 5PCS Сет
Новак
Loveубов SEW 5PCS Сет
Во достапна форма
DEN 319.84
Вреднување на стоката: