ЛАК ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК/СТРОГО ОКО, 3/8 ДО 1/2, У-БОЛТ ВКЛУЧУВА 4 НАВРТКИ
Новак

ЛАК ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК/СТРОГО ОКО, 3/8 ДО 1/2, У-БОЛТ ВКЛУЧУВА 4 НАВРТКИ

DEN 201.60

Во достапна форма

Одделение 304 Нерѓосувачки Челик, Отпорен На Корозија! Издржлив И Совршен за Морски Апликации. Секоја Завртка Вклучува 4 Навртки(2 Стандардни и 2 Закосени). Секоја У-Завртка вклучува 1 Лак Плоча и 1 Строга Плоча. Одделение 304 Нерѓосувачки Челик, Отпорен На Корозија!. Издржлив И Совршен за Морски Апликации. Секоја Завртка Вклучува 4 Навртки(2 Стандардни и 2 Закосени). Секоја У-Завртка вклучува 1 Лак Плоча и 1 Строга Плоча. Лакот/Строгото Око е КОНЕЦ ОД УНЦ и е достапен во големини кои се движат од 3/8" до 1/2". Секоја у-завртка вклучува 4 навртки (2 стандардни и 2 закосени), 1 лак плоча и 1 строга плоча. Изработен е од нерѓосувачки челик 304 за отпорност на корозија и издржливост, што го прави совршен за морски апликации.

Главните карактеристики

Избор на клиент