MAKEE Брзо Ослободување Најлон Cowhide Часовници За Garmin Феникс 7X 7 6 6X Pro GPS 5 5X 3HR Потекло Mk1 Mk2 Ремен 22 26mm Ремен
Новак

MAKEE Брзо Ослободување Најлон Cowhide Часовници За Garmin Феникс 7X 7 6 6X Pro GPS 5 5X 3HR Потекло Mk1 Mk2 Ремен 22 26mm Ремен

DEN 2.00

Во достапна форма

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара на сите. Материјал : Најлонска Крава, еколошки и здрава, умерена мекост, многу удобна за носење. Умерена мекост, многу удобна за носење, обликувана компресија, издржлива, лента/нараквица за носење, погодна за оригинален часовник. Лесен за вметнување и отстранување, совршен за вашиот часовник. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршен подарок за пријателите и семејството. Земја Како Што Е Означено. 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара на сите. Материјал : Најлонска Крава, еколошки и здрава, умерена мекост, многу удобна за носење. Умерена мекост, многу удобна за носење, обликувана компресија, издржлива, лента/нараквица за носење, погодна за оригинален часовник.

Главните карактеристики

Избор на клиент