Подобри Трендови Гроув Колекција На Домашен Декор Е Слободна Стоечка Уметност Изработена Од Квалификувани Занаетчии Манго Дрво Шоу-Парче Во Уникатни Дизајни, Лаж?
Новак

Подобри Трендови Гроув Колекција На Домашен Декор Е Слободна Стоечка Уметност Изработена Од Квалификувани Занаетчии Манго

DEN 1.00

Во достапна форма

Уметноста за Домашен Декор е изработена од Цврсто дрво Од Манго,доволно цврсто и издржливо! одличен декор за дома и одговара на вашиот рустикален стил на мебел Самостојната Уметност може да биде распоредена и распоредена на кој било начин, Уметноста може да биде монтирана на ѕид со соодветен хардвер (не е вклучена). Природната завршница додава шармантен антички изглед за да ја додаде безвременската привлечност. Без разлика дали е на шалтер, полица или на врвот на кујнскиот ормар. Дозволете пријателите и семејството да го почувствуваат домот со овој рустикален потсетник за тоа за што се работи домот. Идеален подарок за домаќинство или свадба! Прекрасен подарок за Денот На Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ, Дипломирање, Годишнини и така натаму,100% гаранција за задоволство. Уметноста за Домашен Декор е изработена од Цврсто дрво Од Манго,доволно цврсто и издржливо! одличен декор за дома и одговара на вашиот рустикален стил на мебел. Самостојната Уметност може да биде распоредена и распоредена на кој било начин, Уметноста може да биде монтирана на ѕид со соодветен хардвер (не е вклучена). Природната завршница додава шармантен антички изглед за да ја додаде безвременската привлечност. Без разлика дали е на шалтер, полица или на врвот на кујнскиот ормар. Дозволете пријателите и семејството да го почувствуваат домот со овој рустикален потсетник за тоа за што се работи домот. Идеален подарок за домаќинство или свадба! Прекрасен подарок за Денот На Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ, Дипломирање, Годишнини и така натаму,100% гаранција за задоволство. Колекцијата гроув комбинира антички и рустикален декор со модерни елементи за уникатен и стилски изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент