Богатства КАРОЛИНА МХ1042МП ЧИВАВА за Пар Глувчето Рампа, Топла Рампа или Триветот, За Домашна Канцеларија Игри Работни Компјутери Лаптоп Глувчето Мат, Перат Големи
Новак

Богатства КАРОЛИНА МХ1042МП ЧИВАВА за Пар Глувчето Рампа, Топла Рампа или Триветот, За Домашна Канцеларија Игри Работни Компјутери Лаптоп

DEN 2.33

Во достапна форма

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни. 7 3/4 инчи х 9 1/4 инчи. Отпорен на топлина до 400 степени. Печатени ВО САД. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Подароци од чивава, колекционерски предмети чивава, Подлога за Глувче чивава. Подлога За Глувчето. Топла Подлога или Тривет. Долготрајната полиестерска површина обезбедува оптимално следење. Секако-зафат гума назад. Трајно обоени дизајни. Отпорен на топлина до 400 степени. Оставете нешто од рерната да се потпре на шпоретот пред да го ставите на подлогата на глувчето бидејќи ќе ја изгори ткаенината на горниот дел од подлогата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ECUT Univ Blade1-3/4 3pk 3
Новак
ECUT Univ Blade1-3/4 3pk 3
Во достапна форма
DEN 576.00
Вреднување на стоката: