ГЈТИМ Хајленд Крави Подарок Крава Љубовник Подарок Лесно Расеан Од Хајленд Крави Шминка Торба Фарма Миленичиња Пигмејски Крави Подарок За Љубителите На Крави
Новак

ГЈТИМ Хајленд Крави Подарок Крава Љубовник Подарок Лесно Расеан Од Хајленд Крави Шминка Торба Фарма Миленичиња Пигмејски Крави Подарок За

DEN 1.67

Во достапна форма

€ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : оваа торба за шминка е доволно голема за да ја држи вашата секојдневна шминка, како кармин, сјај за усни, четки за шминка, сенка за очи и така натаму Ги одржува сите ваши работи убави и организирани за да не мора постојано да барате се. И оваа мермерна торба за шминка е пренослива и лесна, лесна за носење. Можете да ја донесете вашата козметика насекаде. ①Совршена Големина 9,05 инчи х 6,5 инчи(СОВЕТИ : рачно мерење дозволена грешка). Големината погодна за шминка и stationery.It доволно е за носење секојдневна козметика алатки за шминка како кармин, сенка за очи, течна подлога, машки комплет за бричење, четка за шминка или други ситници. ●Издржлив Материјал●Изработен од платно со метален патент, мек и удобен, отпорен на нечистотија и абразија, лесен за чистење. Мала тежина, многу издржлива и лесна за носење. ●Моден Дизајн●нашата козметичка торба усвојува 3Д печатење , на неа се испечатени извонредни обрасци за козметичките кеси да изгледаат поинтересно и нека биде вашата личност displayed.In покрај тоа, пишувањето на сценариото додава допир на талент на овие чанти. Навистина е посебен и привлечен подарок за споделување со вашата пријателка, мајка, тетка, ќерка, сестра, наставничка, медицинска сестра, лекар, сопруга, семејство итн.Одлично за Денот На Мајката, Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Денот На Жената и многу повеќе. Тоа не е само едноставна торба со патент, исто така функционална торба за шминка, козметичка торба, торба за организатор на патувања, може да се користи како торба за пазарење, торба за тоалети или друга торба за сите работи и служи како секојдневна торба за вашите слушалки, мобилен телефон, картички, очила за сонце и клучеви. Идеален за патување, одмор, службено патување, теретана, кампување, организација на бања и активност на отворено. €ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : оваа торба за шминка е доволно голема за да ја држи вашата секојдневна шминка, како кармин, сјај за усни, четки за шминка, сенка за очи и така натаму. Ги одржува сите ваши работи убави и организирани за да не мора постојано да барате се. И оваа мермерна торба за шминка е пренослива и лесна, лесна за носење. Можете да ја донесете вашата козметика насекаде. ①Совршена Големина 9,05 инчи х 6,5 инчи(СОВЕТИ : рачно мерење дозволена грешка). Големината погодна за шминка и stationery.It доволно е за носење секојдневна козметика алатки за шминка како кармин, сенка за очи, течна подлога, машки комплет за бричење, четка за шминка или други ситници.

Главните карактеристики

Избор на клиент