НЦ Кутија За Ручек Микробранова Бенто Кутија Повеќеслојно Складирање Храна За Сендвич За Салата За Појадок Канцелариски Работник
Новак

НЦ Кутија За Ручек Микробранова Бенто Кутија Повеќеслојно Складирање Храна За Сендвич За Салата За Појадок Канцелариски Работник

DEN 1.33

Во достапна форма

Име На Производот : Кутија За Ручек Боја : Бела / Зелена/Портокалова. Материјал : ПП+АПС. Спецификација : како што е прикажано на сликата. Поради Различен Монитор, бојата може да има разлика. Потекло : ЦН(Потекло)Материјал : Пластикаоблик : Правоаголник.

Главните карактеристики

As shown in the picture :

Избор на клиент