ГУФИ Сет Пердув Прашина Домаќинство Дневна Соба Влакна Пердув Прашина Електростатско Правосмукалка Прашина Прашина Четка За Чистење Прашина Алатка За Чистење Пр?
Новак

ГУФИ Сет Пердув Прашина Домаќинство Дневна Соба Влакна Пердув Прашина Електростатско Правосмукалка Прашина Прашина Четка За Чистење

DEN 1251.20

Во достапна форма

Свитливата, флексибилна глава дозволува прашина околу тешко достапни предмети и тела Електростатски наелектризираните влакна привлекуваат прашина како магнет. За чистење на хемиски чувствителни површини.Удобност рачка зафат. Функција за закачување на крајот на рачката за практично складирање. Свитливата, флексибилна глава дозволува прашина околу тешко достапни предмети и тела. Свитливата, флексибилна глава дозволува прашина околу тешко достапни предмети и тела. Електростатски наелектризираните влакна привлекуваат прашина како магнет. За чистење на хемиски чувствителни површини.Удобност рачка зафат. Функција за закачување на крајот на рачката за практично складирање. Свитливата, флексибилна глава дозволува прашина околу тешко достапни предмети и тела. Гуфитоа е добар помошник за housework.Name : материјал за глава за прашина : Микрофибер Облик : кружен производ за глава содржи : 1 * четка за отстранување прашина : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите. Поради рачно мерење, ќе се појави грешка од 0-5мм. молете за милост!2. Овој производ не вклучува други предмети освен Прашина. Ве молиме имајте предвид дека поради различни монитори, може да има мала разлика во бојата, ве молиме разберете.

Главните карактеристики

Избор на клиент