Gooffy мелење 40 парчиња садови за пескарење 40-240 решетки за пескарење на глувчето влошки 4 дупки Орбитални шкутари Абразивни алатки полирање на хартиени дискови
Новак

Gooffy мелење 40 парчиња садови за пескарење 40-240 решетки за пескарење на глувчето влошки 4 дупки Орбитални шкутари Абразивни алатки полирање

DEN 3.33

Во достапна форма

1,100% сосема нов и висок квалитетАЛУМИНУМ Оксид детали за затнување и предвремено носење. Поддршката за шкурка за јамка и јамка ја прави промената на хартијата лесна и брза, забрзајте ја вашата работа. Отворениот палто создава униформа и конзистентни резултати додека избегнува оштетување на материјалите. Go Offy Features : 1.100% сосема нов и висок квалитет.АЛУМИНУМ Оксид Детали за детали спречува затнување и предвремено носење. Резултати при избегнување на оштетување на материјалите. Специјалниот слој на стеарат е дизајниран да спречи затнување и оптоварување и зајакнување на издржливоста. Системот за врска со јачина на јачина на височина обезбедува супериорна поддршка за жито.Прето-ударни со 4 дупки за униформа екстракција на прашина, Проширување на животниот живот и зголемете ја продуктивноста. За многу проекти, секогаш започнете со ниска решетка за ефикасно напојување преку поголемиот дел од материјалот, а потоа префрлете се на хартија со високо ниво за да ја изедначи површината за конечната дамка.

Главните карактеристики

Избор на клиент