Кадџу за Toyota Key FOB Cover, заштита на клучеви за автомобили за Camry RAV4 Highlander Corolla Avalon C-HR Prius GT86 Key Fob Case Case Keyder Holder
Новак

Кадџу за Toyota Key FOB Cover, заштита на клучеви за автомобили за Camry RAV4 Highlander Corolla Avalon C-HR Prius GT86 Key Fob Case

DEN 2.00

Во достапна форма

11 : 1 Оригинален дизајн на FOB на клучеви BMW, се вклопува над FOB како ракавица.Секо материјал за TPU, полесно да го притиснете копчето. Нема влијание врз клучниот сигнал. 3,360 степени целосно ја заштитувате вашата мала клучна магла добро од гребнатини и капки.Фит модел : За Toyota 2019-2022 RAV4, 2018-2022 Camry, 2020-2022 Highlander, 2019-2022 Corolla, 2019-2022 Avalon ,. ? 【Изберете го вашиот модел】 Овој клучен наслов на FOB е погоден за Toyota 2019-2022 RAV4, 2018-2022 Camry, 2020-2022 Highlander, 2019-2022 Corolla, 2019-2022 Avalon, 2017-2022 C-HR, 2017-2022 Prius, 2018 -2022 клуч на копчињата GT86, 3 и 4. Ве молиме двојно проверете го формата на вашиот клуч пред да ја поставите нарачката. Оваа ставка е покритие за вашиот клуч, а не клучот за клучеви. ? 【Висококвалитетни материјали】 Надградба на процесот, роден за квалитет. Оваа капа на FOB -капакот на автомобилот, направен со врвен материјал за легура на цинк (предниот капак и задниот капак) + силикон, без отпечатоци од прсти не оставаат со супер издржлива употреба. Одлично чувство на допир и стилски. Овој капак на FOB со легура на цинк легура ќе го направи вашиот клуч FOB да изгледа нов и премија. ? Флуоресцентното копче на силиконскиот заштитник е изработено од еколошки материјали. Може да апсорбира сончева светлина, природна светлина и сл. Треба да се акумулира. ? 【360 ° Силна заштита】 Оригинални копчиња за автомобили 1 : 1 Развој, за да се постигне омнидирекционална заштита на опкружување од 360 °. Хуманизиран дизајн на дупки, за да се постигне пренос без бариера. Затоа, овој клучен капак на FOB нема да влијае на чувствителноста на копчето за време на употребата и на сигналот на клучот. Може ефикасно да ги заштити вашите копчиња за автомобили од капка, шок, гребење и прашина. ? 【Совршено вклопување и стилски】 Овој случај на насловната страница на FOB не го покрива логото на брендот и се вклопува за Smart Key Fob Snuggly. Уникатниот дизајн на изглед го носи овој клучен капак на FOB со подобро чувство и изглед на допир. Тоа прави одлични идеи за подароци за вашите пријатели и семејства. ? 【Изберете го вашиот модел】 Овој клучен наслов на FOB е погоден за Toyota 2019-2022 RAV4, 2018-2022 Camry, 2020-2022 Highlander, 2019-2022 Corolla, 2019-2022 Avalon, 2017-2022 C-HR, 2017-2022 Prius, 2018 -2022 клуч на копчињата GT86, 3 и 4. Ве молиме двојно проверете го формата на вашиот клуч пред да ја поставите нарачката.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Фази 18, 20х20ин.
Новак
Фази 18, 20х20ин.
Во достапна форма
DEN 1459.20
Вреднување на стоката: