Мукороли Месечината кристална полица, антички дрвени лебдечки полици за wallиден декор, приказ на кристална полица поставена со камења и есенцијални масла за декори
Новак

Мукороли Месечината кристална полица, антички дрвени лебдечки полици за wallиден декор, приказ на кристална полица поставена со камења

DEN 3.00

Во достапна форма

〖Висококвалитетен материјал〗 Месечината полица изработена од висококвалитетна дрвена, која не е лесно да се пробие и е отпорна на абење Комбинацијата на ретро и мода обезбедува топло и рустикално чувство за секоја просторија. Design Дизајн во форма на месечина〗 Оваа полица за прикажување усвојува дизајн во форма на месечина, виси лебдечки полици, погодни за секој рустикален, минималистички или природен декор, едноставен wallиден декор. 〖Класификација на три нивоа〗 Кристалната полица има простор за класификација на три нивоа, за да се исполни приказот и декорацијата на различни видови на предмети. Стендот за кристално прикажување е исто така лесен за ставање на wallидот или на други места што ги сакате. 〖Совршен натпревар〗 Користете ја оваа wallидна декорација за да ги поправите фото рамките, кристалите, сукулентите, фигурините и сите други украси за wallидни полици што ви се допаѓаат! Овој исклучителен штанд за кристална месечина може да биде совршено интегриран во секоја просторија во вашиот дом!. 〖Декоративни подароци〗 Секој сака да има уникатен подарок за wallидови. Може да се искористи за украсување на вашите wallsидови, просторија, канцеларија, па дури и како декорација на таблети, сè додека ќе ја пополните со омилените мали нешта или вештачки растенија, ќе го остави местото што го украсувате со уметнички допир. 〖Висококвалитетен материјал〗 Месечината полица изработена од висококвалитетна дрвена, која не е лесно да се пробие и е отпорна на абење. Комбинацијата на ретро и мода обезбедува топло и рустикално чувство за секоја просторија. Design Дизајн во форма на месечина〗 Оваа полица за прикажување усвојува дизајн во форма на месечина, виси лебдечки полици, погодни за секој рустикален, минималистички или природен декор, едноставен wallиден декор. 〖Класификација на три нивоа〗 Кристалната полица има простор за класификација на три нивоа, за да се исполни приказот и декорацијата на различни видови на предмети. Стендот за кристално прикажување е исто така лесен за ставање на wallидот или на други места што ги сакате. 〖Совршен натпревар〗 Користете ја оваа wallидна декорација за да ги поправите фото рамките, кристалите, сукулентите, фигурините и сите други украси за wallидни полици што ви се допаѓаат! Овој исклучителен штанд за кристална месечина може да биде совршено интегриран во секоја просторија во вашиот дом!.

Главните карактеристики

Избор на клиент