Toyvian 3PCS симпатична фигура играчка игра за релаксирачки играчки Интересни декомпресија играчки за забава
Новак

Toyvian 3PCS симпатична фигура играчка игра за релаксирачки играчки Интересни декомпресија играчки за забава

DEN 211.04

Во достапна форма

Обезбедете богата количина и стилови за да играте, совршени за да ги споделите со вашите деца, пријатели или семејство Одличните украси за забави помагаат повеќе среќни и атмосфера. Совршена незгодна играчка да игра шеги и да направи повеќе смеа. Забавно е да играте и да ви дадам поголема радост и забава. Смешно за сензорно тренирање, правење шега, олеснување на вашиот притисок или украсување на вашата забава. Одлична изработка, посветувајте максимално внимание на сите детали за да му дадете смешен и привлечен изглед. Обезбедете богата количина и стилови за да играте, совршени за да ги споделите со вашите деца, пријатели или семејство. Одличните украси за забави помагаат повеќе среќни и атмосфера. Совршена незгодна играчка да игра шеги и да направи повеќе смеа. Забавно е да играте и да ви дадам поголема радост и забава. Смешно за сензорно тренирање, правење шега, олеснување на вашиот притисок или украсување на вашата забава. Одлична изработка, посветувајте максимално внимание на сите детали за да му дадете смешен и привлечен изглед. Опис Можете да ги ставите овие играчки за стискање на џебовите, торбата или ранецот, лесни за носење и играње. Дизајн во форма на кроасан, изгледа прекрасно, интересно и смешно, лесно освојувајте ги фаворитите на луѓето. Помогнете да го намалите стресот, да ви донесе порелаксирано расположение, да создадете позабавна и радост.

Главните карактеристики

Избор на клиент