SpecialHode Ethel Ernest Hot Air Ballons кои летаат над полињата со лаванда, двострано семејно знаме полиестер на отворено знаме домашно забави деко градинарско знаме
Новак

SpecialHode Ethel Ernest Hot Air Ballons кои летаат над полињата со лаванда, двострано семејно знаме полиестер на отворено знаме

DEN 1.67

Во достапна форма

Полиестер Материјална ткаенина : Полиестерско влакно. Печатете од обете страни, не вклучувајте го штандот. Одлична отпорност на абење и добри својства за отпорност на бразда. Димензија : 12*18 in или 28*40 in. Датум на испорака : 12-15 дена. Материјална ткаенина : Полиестерско влакно. Печатете од обете страни, не вклучувајте го штандот. Одлична отпорност на абење и добри својства за отпорност на бразда. Димензија : 12*18 in или 28*40 in. Датум на испорака : 12-15 дена. Изработено е од полиестерско влакно кое е многу густо, одлична отпорност на абење, како и добри својства за отпорност на бразда. Печатено е од двете страни со уникатни слики. Тоа е соодветна декорација за вашиот двор, градина и жардинери.

Главните карактеристики

Избор на клиент