Орев 12 четка за четки за очи сет за четка за очи за очила за шминка за очи, комплетни алатки за шминка
Новак

Орев 12 четка за четки за очи сет за четка за очи за очила за шминка за очи, комплетни алатки за шминка

DEN 649.60

Во достапна форма

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето. Комплетот за четки за шминка ги вклучува сите сенки за очите, очите, веѓите, темелите, руменило, темелите и усните. Направете ја косата или лицето. Погодно за сите погледи на шминка и типови на кожа, може да направи разлика. Како подарок за себе/семејство/пријатели. Лесно за чување и носење, совршена за свежа боја Travel Add во вашиот комплет за четки за facemakeup ги вклучува сите сенки за очите, очите, веѓите, темелите, румените, темелите и усните. Направете ја вашата коса или лице. Може да се појави за сите видови на шминка и типови на кожа, може да направи разлика. Како подарок за себе/семејството/пријателите. : Handypackage вклучува.1* Четка за шминка (не е вклучена други предмети) Белешки. Додатоци на различни поставки за осветлување и екран, бојата на производот може да биде малку различна од сликата.

Главните карактеристики

Избор на клиент