Тенеси волонтери на волонтери на наследство Историја на лого и рамка за банер на дрво
Новак

Тенеси волонтери на волонтери на наследство Историја на лого и рамка за банер на дрво

DEN 872.00

Во достапна форма

Пакетот вклучува мек поли со мек поли со мек поли и рамка за банер на топола Банерот е изработен од мека мешавина од поли и е печатен едностран екран. Дрвената рамка е изработена од обликување на топола, 15,31 x 24,25 инчи, и е обоена сатенска црна. Рамката исто така вклучува и акрилен плексиглас фронт. Забележете : заштитниот филм е од обете страни (ве молиме отстранете ги од обете страни кога сте подготвени за употреба). Овој банер на колеџ е официјално лиценциран и одобрен. 15 инчи (широки) x 24 инчи (висина) меко чувство на тимот. 15 инчи (широки) x 24 инчи (висина) меко чувство на тимот. Тенеси волонтери на волонтери наследство Историја на историјата на историјата и рамката за банер на дрво вклучува меко полито за полициско лице од 15x24 инчи, официјално лиценциран банер и препорачаната рамка за банер, изработена од цврсто тополо дрво. Банерот е печатен едностран екран и е идеален за прикажување на кој било wallид на вашиот wallид на вашиот wallид на вашиот wallид на вашиот wallид на вашиот wallид на вашиот wallид на вашиот wallид на Дома, канцеларија, гејмером или како транспарент.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Anncus BH1417F BH1417 SOP22
Новак
Anncus BH1417F BH1417 SOP22
Во достапна форма
DEN 1086.40
Вреднување на стоката:

Anncus A0505S-2W SIP5 10PCS
Новак
Anncus A0505S-2W SIP5 10PCS
Во достапна форма
DEN 988.16
Вреднување на стоката: