Qixivcom 15 пакувања 10 ml kraft хартија картонски кутија цевка цевка за хартија од табла за хартија од хартија цврста цевка есенцијална масла за шишиња шише за пакување за п
Новак

Qixivcom 15 пакувања 10 ml kraft хартија картонски кутија цевка цевка за хартија од табла за хартија од хартија цврста цевка

DEN 3.00

Во достапна форма

✔ висок квалитет : Цевката од картонска кутија е изработена од густа, хартија за напорна хартија, цевката за складирање е цврста и издржлива, нетоксична, безбедна Чај, кафе, шеќер, мали украси и други мали предмети. - Дизајн : Задебелен дизајн на цилиндерот спречува да се крши вашето шише со есенцијално масло. Applicationswide апликации : Овие канистри се користат за складирање на чај, кафе, шеќер, како и погодни за пакување на дезодоранс, козметика, мали украси или други мали предмети. ✔ Лесно за употреба : Повторно употреба за лесно носење и носење на вашите шишиња со есенцијално масло. Лесно за употреба, идеално за секоја козметичка употреба на DIY. Grate Grate подарок : Овие контејнери за хартија Крафт се одлични за DIY, кои можете да нацртате слики или да напишете, да напишете зборови и букви, да залепите налепници надвор од цевката за да ги складирате вашите мини артикли и да ја украсуваат вашата соба. Грејт подарок за вашето семејство или пријатели. ✔Qixivcom 15 пакувања 10 ml kraft хартија картонски кутија цевка цевка за хартија од табла, тркалезна хартија сад, цврста цевка, есенцијална масла за шишиња за шишиња за шишиња за пакување за кутија за чај, козметички занаети со чај, кафе, црвено. Specifications : Капацитет : 10мл. Материјал : картон. Боја : Црвен Крафт. Пакет вклучуваат : 15 компјутери * Црвени цевки за хартија од карфт. Висок квалитет : Изработено од густа, хартија со тврда хартија од висина, цевката за складирање е цврста и издржлива, нетоксична, безбедна.

Главните карактеристики

Избор на клиент