Колекционер на прашина Lantro JS Nail - Ефикасна и издржлива алатка за маникир со силна моќност на вшмукување
Новак

Колекционер на прашина Lantro JS Nail - Ефикасна и издржлива алатка за маникир со силна моќност на вшмукување

DEN 478.24

Во достапна форма

Ткаенина Силна моќност на вшмукување со голема моќност од 40 W и голем вентилатор за ефикасна работа. Цврст и издржлив ABS материјал со елегантен дизајн и удобна рачна подлога. Лесно е да се работи со прекинувач со едно копче и опремено со 2 торби за складирање за колекција на остатоци. Идеално за професионални салони за нокти и лична употреба. Достапно во опции за бела и розова боја со варијации на приклучок ЕУ или САД. Силна моќност на вшмукување со голема моќност од 40 W и голем вентилатор за ефикасна работа. Цврст и издржлив ABS материјал со елегантен дизајн и удобна рачна подлога. Лесно е да се работи со прекинувач со едно копче и опремено со 2 торби за складирање за колекција на остатоци. Идеално за професионални салони за нокти и лична употреба. Достапно во опции за бела и розова боја со варијации на приклучок ЕУ или САД. Карактеристики : 1. 40 W голема моќност и силна моќност на ветер за силно вшмукување и ефикасна работа. Голем вентилатор, добри перформанси за дисипација на топлина му овозможуваат да работи долго време без топлина. Направено од високо квалитетен ABS материјал, здрав и издржлив за употреба. Мат рачна подлога, елегантна форма на лак и дизајн на текстура, удобно чувство на рака, едноставно и убаво.

Главните карактеристики

Избор на клиент