DisplayPort машки до HDMI Femaleенски адаптер DP во HDMI видео конвертор
Новак

DisplayPort машки до HDMI Femaleенски адаптер DP во HDMI видео конвертор

DEN 108.80

Во достапна форма

Display Port Meal to HDMI женски Максимални дигитални резолуции до 1080p. Во согласност со HDMI 1.1a во HDMI пасивен конвертор. Потребно е извор со двојна режим (DP ++) извор. Display Port Meal to HDMI женски. Максимални дигитални резолуции до 1080p. Во согласност со HDMI 1.1a во HDMI пасивен конвертор. Потребно е извор со двојна режим (DP ++) извор. Спецификации : Тип : ДП до HDMI (за лева навигација) Боја : Црн конектор A : 1x HDMI 19 Pin Femaleенски конектор Б : 1x Display Port Машки карактеристики : Тоа е пасивна dongle за која е потребна порта DP ++, што значи дека сигналите DVI и HDMI можат да се пренесат преку пристаниште. Аудио изворот може да се пренесе доколку изворот на видео поддржува Audio Complaction Display Port 1.1a Complaint HDMI 1.3 Power од Display Port, не ви треба приклучок и игра за напојување, не ви треба софтверска поддршка Макс резолуција 1080p.

Главните карактеристики

Избор на клиент