Покрив за фотоапарати со фотоапарати со Solustre 3PCS капакот на камерата Слајд лаптоп Камера за капаци на цртани филмови за мачки камера за лаптоп за лаптоп
Новак

Покрив за фотоапарати со фотоапарати со Solustre 3PCS капакот на камерата Слајд лаптоп Камера за капаци на цртани филмови за мачки

DEN 143.84

Во достапна форма

Светло во тежина и симпатична за вашиот лаптоп Ултра-тенок дизајн не влијае на отворањето и затворањето на капакот на лаптопот. Совршено одговарајте на вашата лаптоп камера. Нема да се меша во светлата на мрежата и индикаторот и ќе ја оштети опремата. Оваа покривка на лаптоп камера не е погоден за дом, но исто така е погоден за компании, училишта и други места. Дизајнирано да ви обезбеди максимална заштита на приватноста, вашите приватни видеа или слики ќе бидат шират на Интернет. Можете лесно да се лизнете за да ја отворите и затворите камерата за да избегнете емитување во живо во живо, упад во хакер и истекување на информации. Опис Оваа покривка за приватност на веб -камерата ќе ја прикрие камерата полесно и измазнето. Погодно за апликација, слајд за отворање или затворање на камера на вашиот уред, чувајте ја вашата приватност со само еден слајд. Со овие покритие на веб -камерата, овозможувајќи ви лесно да уживате во безбеден дигитален живот, добар заштитник за приватност за вашите уреди. Карактеристики- Боја : Како што е прикажано Материјал во боја : АБС материјал- Големина : 1,90x0.

Главните карактеристики

Избор на клиент