Skullcandy Hesh ANC безжичен бучава за надминување на бучава со Bluetooth Слушалки - Бели и Stash Mini 5000 mAh Брза банка за напојување за брзо полнење/Мал и лесен преносен полнач за лес?
Новак

Skullcandy Hesh ANC безжичен бучава за надминување на бучава со Bluetooth Слушалки - Бели и Stash Mini 5000 mAh Брза банка за напојување за

DEN 2543.68

Во достапна форма

Производ 1 : Време докажан квалитет на звук - напојуван од нашите возачи од 40мм, Hesh ANC обезбедува екстремно квалитетен аудио со гнарен бас, динамичен опсег, како и исклучителна акустика И добијте неверојатни 22 часа траење на батеријата со активен бучава откажување. Производ 1 : Откажување на бучава Лудило - Чувајте го надворешниот шум надвор со активното откажување на бучава. Хеш АНЦ носи искуство со откажување на дигитална активен шум од 4 микрофон што му конкурира на сè таму. Производ 1 : Болен фит - Хеш АНЦ има мека лента за глава дизајнирана да се обликува околу главата, големите ушни влошки за уво за да создаде крајна удобност. Плус, патувајте со леснотија и преклопете ја вашата hesh anc, така што тие заземаат што е можно помалку простор!. Производ 1 : Никогаш не се изгуби со плочка - со технологија за плочки, Skullcandy го прави супер лесно да ги пронајдете или слушалките и да ги чувате вашите гаџети безбедни! Преземете ја апликацијата за плочки и следете ги упатствата за активирање. ПРОИЗВОД 2 : Совршена големина - Mini Stash е совршена големина ако сте во движење и ќе ви треба малку сок или надвор од ноќ, батеријата 5000 m Ah ќе ги наполни повеќето Android и i Phone 1-2 пати, како и звучници, слушалки и повеќе. Производ 2 : Пријателски за патувања - на само 10,2 x 6,4. Толку е мало што нема да го забележите во вашиот џеб додека скијате, лизгате, шетате и многу повеќе. Производ 2 : Батерија што всушност ја држи - Stash е литиумска батерија, а не поевтина батерија за олово, ова значи дека ја држи батеријата подолго, е полесна и има помалку загриженост кога ќе ја тресете во ранец што се спушта по падините. Производ 2 : Паметен дисплеј - Нема повеќе погоди кој процент од батеријата што сте ја оставиле, точно ќе знаете колку моќ имате во банката. Време докажан квалитет на звук - напојуван од нашите возачи од 40 мм, Хеш АНЦ обезбедува екстремно квалитетен аудио со гнарен бас, динамичен опсег, како и исклучителна акустика.

Главните карактеристики

Избор на клиент