Електричен отстранувач на црнохед, светло сина боја
Новак

Електричен отстранувач на црнохед, светло сина боја

DEN 2.00

Во достапна форма

Технологија на вакуум вшмукување Повеќе сонди за вшмукување. Безбеден и ефикасен отстранувач на црнохед ја користи најновата технологија за вакуумско вшмукување, која ги чисти порите безбедно и ефикасно без да ја повреди вашата кожа. Ние нудиме 4 различни сонди за вшмукување за различни типови кожа и делови од лицето.

Главните карактеристики

Избор на клиент