Tecspace 4PCS Gold Control Control Stanchion, 38 инчи контролни бариери со толпа со црвено кадифено јаже од 5FT/1,5 милиони, сет од 4 парчиња контролни столбови за златна толпа за забава, муз
Новак

Tecspace 4PCS Gold Control Control Stanchion, 38 инчи контролни бариери со толпа со црвено кадифено јаже од 5FT/1,5 милиони, сет од 4 парчиња

DEN 284.80

Во достапна форма

Висококвалитетен стан на стабион : Бариерите за контрола на толпата се изработени од 201 не'рѓосувачки челик, кои се доволно цврсти и издржливи за да го заштитат работното место од 'рѓа и корозија Опремата на Stanchion Post со црвено јаже со дебелина од 1,5м/5ft, изработено од фланелен материјал, кој е многу силен и не е лесен за кршење. Бариерите можат да бидат против дождовната вода и високата температура, може да се прилагоди и на затворено и на отворено. Стабилен столб за столбови : Стејнката за контрола на толпата ги вклучува Пост и пост -базата. Стабилната основа од 32 см (12,6 инчи), може да се исполни со вода или песок. Откако ќе се наполни пост -базата, тешко е да се туркате силен ветер или од толпата. Покрај тоа, гумата на дното на основата добро го заштитува стабилноста на статијата од катче и движење. Елегантен и добро дизајн : Златната површина и црвената кадифена јаже ја прават толпата да ја контролира бариерата на бариера и привлечна. Црвениот кадифено јаже со „Златни куки“ прави совршено ширење на 5ft помеѓу стените, обезбедувајќи голема површина за разни барања. Постојат четири адаптери на горниот дел од секоја статива на Stanchion за кадифени јажиња да користат Hook за да се поврзете со друг статив за Stankion за четири насоки. Лесно за инсталирање и употреба : Златните стрии се лесни за склопување. Прво ставете ја гумата во пост -основата, а потоа затегнете го завртката инсталирајте го статието на статијата, на последната врска Црвената кадифена јаже едни со други. Целиот процес трае само неколку минути за да се заврши. Секое јаже има куки на двата краја за да ви овозможи да го закачите јажето на постовите. Значи, не треба да користите други алатки, што е заштеда на брзо и време. Повеќекратна примена : Tecspace Stanchion Posts се совршени за јавни прилики, како што се театар, хотел, музеј, кино, ресторан, концерт, итн., Што е погодно и за внатрешна и за надворешна употреба. Толпата ја контролира бариерата, како симбол на достоинство за церемонијален прием, може да создаде елегантна област за посебна употреба. Ако имате какви било прашања поврзани со овој производ, само контактирајте со нас. Ние ќе ви обезбедиме задоволителни одговори за прв пат. Висококвалитетен стан на стабион : Бариерите за контрола на толпата се изработени од 201 не'рѓосувачки челик, кои се доволно цврсти и издржливи за да го заштитат работното место од 'рѓа и корозија. Опремата на Stanchion Post со црвено јаже со дебелина од 1,5м/5ft, изработено од фланелен материјал, кој е многу силен и не е лесен за кршење. Бариерите можат да бидат против дождовната вода и високата температура, може да се прилагоди и на затворено и на отворено. Стабилен столб за столбови : Стејнката за контрола на толпата ги вклучува Пост и пост -базата. Стабилната основа од 32 см (12,6 инчи), може да се исполни со вода или песок.

Главните карактеристики

Избор на клиент