Agoky Kids Girls Metallic Rhinestone со долг ракав балетски танц фустан за перформанси костим фигура мраз лизгање фустан
Новак

Agoky Kids Girls Metallic Rhinestone со долг ракав балетски танц фустан за перформанси костим фигура мраз лизгање фустан

DEN 1.33

Во достапна форма

65% полиестер, 20% спандекс мрежа, 5% пластика, 10% бронзинг крпа Само миење на рацете. Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење, супер мазна површина на чувство на допир. Фустанот се одликува со долг ракав и тркалезна јака, сјаен ринестон и sequins цветни украсени предни, шупливи грб. Моден стил на крпеница, крпеница со бронзери, слој полиестер во надворешна боја, брифинзи внатре може да ја заштити вашата приватност. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се наменети само за општо водство, препорачано ладно и виси за миење на рацете. Погодно за секоја пригода, на пример, носење танцување, сценска изведба, забава за танцување, носење на конкуренција и така натаму. Сет вклучуваат : 1 парчиња танцов фустан Состојба : Ново со материјал за означување : 65% полиестер, 20% спандекс мрежа, 5% пластика, 10% бронзинг крпа ознака бр .- | - препорачана големина - | - фронт Должина - | градите - | половината - | - јака - | - Должина на ракавот- -4 | - 4 години | 18,5 "/47cm | - 20,5 "/52cm-|-18.

Главните карактеристики

Избор на клиент