Контрола на стомакот со висок пораст на женските марики во Оливија
Новак

Контрола на стомакот со висок пораст на женските марики во Оливија

DEN 1.33

Во достапна форма

89% полиестер, 11% спандекс Повлечете го затворањето. Високо се крева нозе со 4 ”криви лента за половината со електрична мрежа за поддршка, контрола на стомакот и компресија на слабеење. Изработено од стрии Opatek Luxe : Ткаенината е двојно плетена, целосна покриеност со непроacирност на не-шоу, ткаенина за влага што обезбедува мека четкана завршница за супериорна удобност и забрзано сушење. Ласкави шевови на принцезата и обликуваниот цвест на половината ја подобрува фигурата. ИНСЕАМ : 27 инчи. Оригиналниот бренд за женски фитнес Марика е основана во Сан Диего, Калифорнија во 1982 година. Ние сме активен бренд за животниот стил специјализирана за патентирани производи за подобрување на формата за салата и пошироко. Без оглед на денот кога ќе се одржи, ние ве покривме. Pantенската контрола на стомакот на жените Марика е меѓу најудобните и најефикасните јога панталони на пазарот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Генерички
Новак
Генерички
Во достапна форма
DEN 111.84
Вреднување на стоката: