TPI H3317TRPW серија 3310 вентилатор присилен wallиден грејач со вграден единечен пол термостат, без летен вентилатор прекинувач, 14-3/16 W x 4 D x 19-15/16 H, бело
Новак

TPI H3317TRPW серија 3310 вентилатор присилен wallиден грејач со вграден единечен пол термостат, без летен вентилатор прекинувач, 14-3/16

DEN 2.67

Во достапна форма

Автоматско ресетирање на топлинска граница Вграден термостат на единечен пол. Произведено во Соединетите Американски Држави БТУ Оценка : 16380. Оценка на амперажата : 20 засилувач. Автоматско ресетирање на топлинска граница. Вграден термостат на единечен пол. Произведено во Соединетите Американски Држави БТУ Оценка : 16380. Оценка на амперажата : 20 засилувач. 240 V, 4800 вати, грејач на wallидови со вентилатор, термостат со еден пол, бел., Произведено во : Име на бренд на САД : TPI, дел број : H3317 Trpw, Производител : ТПИ корпорација.

Главните карактеристики

Избор на клиент