Cameron Sino New 750mAh Replacement Battery for Panasonic Lumix DMC-GF6X, Lumix DMC-DMC-S6K, Lumix DMC-GF3, Lumix DMC-GF3C, Lumix DMC-GF3CK, Lumix DMC-GF3CR, Lumix DMC-GF3CT, Lumix DMC-GF3CW
Новак

Cameron Sino New 750mAh Replacement Battery for Panasonic Lumix DMC-GF6X, Lumix DMC-DMC-S6K, Lumix DMC-GF3, Lumix DMC-GF3C, Lumix DMC-GF3CK, Lumix

DEN 1.33

Во достапна форма

Циркулаторна функција со висок капацитет, совршена заменете ги вашите оригинални батерии Тип на производ : li-јонски волти : 7,4 капацитет : 750m Ah. Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го набавите (можете да најдете поврзани информации во описот на производот). Сертификација Rosh, CE и UL Triple. Нема мемориски ефект, преголемо полнење, прекумерно празнење, надгревање, прекумерна и заштита од краток спој. 12-месечна гаранција. Вашето задоволство е важно за нас, ве молиме слободно контактирајте не со кое било прашање, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Циркулаторна функција со висок капацитет, совршена заменете ги вашите оригинални батерии. Тип на производ : li-јонски волти : 7,4 капацитет : 750m Ah. Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го набавите (можете да најдете поврзани информации во описот на производот).

Главните карактеристики

Избор на клиент