ZYZMH Антички телефон-креативни ретро телефони Европски смола бирање телефонска декорација кафе-бар прозорец Дома реквизити
Новак

ZYZMH Антички телефон-креативни ретро телефони Европски смола бирање телефонска декорација кафе-бар прозорец Дома реквизити

DEN 1.33

Во достапна форма

★ Корд телефон Идеален додаток за специјална дневна соба или дневна во вашата куќа од соништата, неговата елегантна надворешност крие напредно, модерно коло ★ Висококвалитетен метален микрофон, стабилен метален сјај, долго време на складирање, не лесно оксидирано. ★ Избрани материјали, квалитет на гравура, моден дизајн, додајте забава во животот. ★ Број на приказ на ЛЦД, датум, време, прилагодлив за осветленост. ★ Класичната скулптура ја открива убавината на античката Европа, чистата уметност за занаетчиство за толкување на суштината на европската култура. Носталгичниот елегантен дизајн со најновите модерни, сите се за сите нас да се за inубиме во кабелот, соодветно, канцеларија, деловна активност, претпријатие, училиште. Метод : ВИДОВИ ЗА СЕДИЗИЗА : 23см * 24см * 25cmunique Карактеристики, Конфигурација : Нема надворешно напојување, без батерија, директна употреба на тековната телефонска линија Механична рингтони : Пакување : 1 кабел Телефон, предмети за декорација не се вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент