1 парчиња 9 бои 8 мл сјај во темниот светлечки нокти полски бонбони за нокти Флуоресцентна боја може да се најде -
Новак

1 парчиња 9 бои 8 мл сјај во темниот светлечки нокти полски бонбони за нокти Флуоресцентна боја може да се најде -

DEN 0.67

Во достапна форма

Боја : 8 Тип на ставка : лак за нокти. Состојба : лак за нокти. Тип на ставка : лак за нокти. Состојба : лак за нокти. Нето содржина : 8 mlsize : 11 Heigthã‚ Ве молиме Забележете : Сликите се само примероци за повикување. Поради ограничувањата во фотографијата и неизбежните разлики во поставките на мониторот, боите прикажани на фотографијата може да не одговараат на 100% на оние во самите артикли. Овие лак за нокти се транспарентни лак, бојата е лесна скоро транспарентна, но не и темна како шише . Ã‚Â Ã‚Â Сјај во темница !!! - Потребна е претходно изложеност под светлина (на пр. УВ ламба, сонце, светлина)   Изгледајте одлично за секоја забава    3 - 4 слоја и користете го мастот за подобар резултат  време Да се ​​светам во темнината е кратко.     Содржина на пакетот   1 x Флуоресцентен лак за нокти (по 8 мл) Ние прифаќаме само специфики Polish Quantity : 1 NET WT : 8 MLMODEL Број : LM150 D0003452.

Главните карактеристики

Избор на клиент