Алатка за полирање со дијаметар со дијаметар со дијаметар од 25мм, најлонски четки за тркала од најлонски жици од 18 парчиња (Spazzole di nylon 18pcs della ruota del cavo dello strumento di lucidatura
Новак

Алатка за полирање со дијаметар со дијаметар со дијаметар од 25мм, најлонски четки за тркала од најлонски жици од 18 парчиња (Spazzole di

DEN 218.08

Во достапна форма

Име на производот : Четка за најлонски тркала; Содржина на пакет : четка за најлонски тркала од 18 парчиња x Тежина : 63g; Материјал : најлон, метал. Боја : бел, сребрен тон; Големина на тркалото : 25 x 0,5мм/1 '' x x 0. Големина на дупче за дупчење : 2,8 x 35mm / 0,11 '' x x 1,4 '' (d * l) (Dimensioni Dello Stelo : 2,8 x 35 mm / 0,11 '' x 1,4 '' (d * l). Вкупно вкупно Должина : 41мм / 1.61 '' (Lunghezza Totale : 41mm / 1. Име на производ : најлонска тркала четка; содржина на пакет : четка за најлонско тркало од 18 парчиња. Големина на тркалото : 25 x 0,5мм/1 '' x x 0. Големина на дупче за дупчење : 2,8 x 35mm/0,11 '' x 1,4 '' (d*l) (Dimensioni dello stelo : 2,8 x 35 mm / 0,11 '' x 1,4 '' (d * l). Вкупна должина : 41mm / 1.61 '' (Lunghezza Totale : 41mm / 1. 25 mm алатка за полирање со дијаметар за полирање на најлонските жици на тркалото на најлонските жици на тркалото 18pcsdesigned со 2,8 ММ дупчење дупка, секое тркало мери приближно 25 мм во дијаметар.

Главните карактеристики

Избор на клиент