Преносен спојник за наизменична струја 5.9 Додатоци за климатик додатоци за издувни гасови за издувни гасови, поддршка на стрелките на часовникот/стрелките на стре?
Новак

Преносен спојник за наизменична струја 5.9 Додатоци за климатик додатоци за издувни гасови за издувни гасови, поддршка на стрелките на

DEN 255.84

Во достапна форма

【Пријателски дизајн】 Комплеторот за продолжување може ефикасно да го реши проблемот со цревото за издувни гасови на климатик не е доволно долго, помага во зголемување на подвижниот простор на мобилниот климатик 【Премиум материјал】 Овој спојка за издувни гасови на AC е главно изработен од траен ABS пластичен материјал, цврст и сигурен, заради неговата издржливост и флексибилна структура. 【Добро запечатување】 Нашето преносно продолжение за спојување AC има тесен заптивка, обезбедувајќи цврсто вклопување на цревото за наизменична струја, без истекување. Овој преносен конектор за продолжување на AC дава дополнителна заштита од инсекти и надворешни остатоци и создава бариера од топол воздух. 【Лесен за употреба】 Преносен спојник за црево за цевки за наизменична струја усвојува практичен дизајн на универзална нишка што ви овозможува само да зашрафете во двата краја на двете црева за издувни гасови на климатик и можете лесно да ги инсталирате на воздухот.

Главните карактеристики

Избор на клиент