A5 албум -Теди -РФС1136
Новак

A5 албум -Теди -РФС1136

DEN 1.33

Во достапна форма

Тешка хартиена фотографија носат тематски рамки за вашите омилени слики Албум со фотографии - Loversубителите на Теди Мечка содржат најразлични рамки со тематски слики за вашите фотографии затворени во тврда корица и врзани со вратоврска. Совршено за секој tedубител на мечето.

Главните карактеристики

Избор на клиент