Кабел за продолжување на графички картички за графички картички 20/30см графички продолжен кабел за графички вертикален флексибилен екстендер картичка P9JB -
Новак

Кабел за продолжување на графички картички за графички картички 20/30см графички продолжен кабел за графички вертикален флексибилен екстендер

DEN 0.33

Во достапна форма

Кабел за продолжување на графичката картичка 20/30см графички продолжен кабел за графички вертикална флексибилна екстендер картичка P9 JBoot Dty Карактеристики : Изработено од флексибилен кабел со висок квалитет, тој е мек и компактен Поддржува картичка со голема брзина PCI-E 16 X картичка. Стабилен PCIE Gen3 8 Gbps или повисок со високо квалитетен аксијален кабел.Плег и игра, не е потребен возач. Дизајн на покривање и заштита на златни прсти. Флексибилниот кабел со голема брзина е за 1 U, 2 U шасија.pcb-swadded и фиксиран со завртки и орев за да се спречи кинење и краток спој за точки на лемење PCB-кабел.75 Inquantity : 1 PCPackage Вклучува : 1 x продолжение Каблтено : 1.NO Пакет за малопродажба. Ве молиме, дозволете грешка од 0-1 CM поради рачно мерење. Плз проверете дали не ви пречи пред да понудите. Да се ​​на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Главните карактеристики

Избор на клиент