Bettomshin 40 x 30 mm двојни странични гумени монтирања, изолатори на вибрации, амортизер со шок со столпчиња M8 x 23mm 3 парчиња
Новак

Bettomshin 40 x 30 mm двојни странични гумени монтирања, изолатори на вибрации, амортизер со шок со столпчиња M8 x 23mm 3 парчиња

DEN 271.84

Во достапна форма

Универзален дизајн - 1,57 "x 1,18" гума монтажа со столпчиња M8 x 23mm, сет од 3 парчиња гумени вибрации Одличен дизајн - Едноставен геометриски дизајн поддржува динамични перформанси и стабилност под странични (странични) сили. Предност - гумата има голема еластичност и е лесна и висока, која игра добра улога на тампон и може добро да ја заштити машината. Материјал со висок квалитет - Металните и гумените материјали се третираат со специјални процеси за силна лепење и долг животен век. Апликација - Гумени монтирани главно се користат за фитнес опрема, климатизација, велосипед, воздушни компресори, ангажирани, бензински мотори, пумпи за вода, машина за заварување и други капацитети како елемент за амортизација. Универзален дизајн - 1,57 "x 1,18" гума монтажа со столпчиња M8 x 23mm, сет од 3 парчиња гумени вибрации. Одличен дизајн - Едноставен геометриски дизајн поддржува динамични перформанси и стабилност под странични (странични) сили. Предност - гумата има голема еластичност и е лесна и висока, која игра добра улога на тампон и може добро да ја заштити машината. Материјал со висок квалитет - Металните и гумените материјали се третираат со специјални процеси за силна лепење и долг животен век. Апликација - Гумени монтирани главно се користат за фитнес опрема, климатизација, велосипед, воздушни компресори, ангажирани, бензински мотори, пумпи за вода, машина за заварување и други капацитети како елемент за амортизација. Спецификации : Име на производот : гума монтирање Нето тежина : 253.50g Материјал : метал, гума боја : црна, сребрена тон метална површина Третман : Подготвена цинк гума со големина : 40 x 30mm = 1,57 "x 1,18" (D*H) Машка нишка Големина : Големина на машка нишка : M8 x 23mm / m8 x 0,91 "(d x l) Содржина на пакет : 3pcs x гумени монтирани опис : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент