Cabilock Shot Glass Display Case Case Acrylic Display Case 8 Оддели за јасен изложбен организатор 4 нивоа приказ на кабинет за мини играчки и кукли Организатор за складирање на играчки
Новак

Cabilock Shot Glass Display Case Case Acrylic Display Case 8 Оддели за јасен изложбен организатор 4 нивоа приказ на кабинет за

DEN 883.20

Во достапна форма

360 ° целосен дисплеј, има акрилик со висока дефиниција за подобро прикажување, добро да ги прикаже вашите скапоцени модели Случајот за приказ е погоден за DIY микро пејзажни кукли, други уметнички дела, складирање и приказ на рачен модел. Кутијата за прикажување на транспарентното одделение може добро да ги задоволи вашите потреби за складирање и има одредена употреба на прикажување. Кутијата за складирање е изработена од премија и мазни и материјални, издржливи и. Кутијата исто така може да биде како случај на приказ, што е практично и може да ви донесе многу погодност. Опис Оваа ставка може да биде како кутија за складирање или како украс. Тоа е декорација и кутија за прикажување и заштедува повеќе простор за тесната просторија. This transparent box is made of sturdy material to help keep your belongings securely stored and protect them from .

Главните карактеристики

Избор на клиент