Uxzdx 12 слотови гледајте кутија за рачен часовник на рачен часовник, кутија за складирање на накит, кутија за складирање на накит
Новак

Uxzdx 12 слотови гледајте кутија за рачен часовник на рачен часовник, кутија за складирање на накит, кутија за складирање на накит

DEN 1096.00

Во достапна форма

Цврста дрвена структура, брилијантен изглед со дрво жито, кадифена обвивка и вистински стаклен прозорец 12 големи слотови. Опфатена просторија за вашите часовници, меките кадифени перници се отстранливи. Сребрена метална тока особено дизајнирана за отворање на единечна рака, рафинирани метални шарки го поддржуваат капакот во добра состојба. Мекото кадифено дно го штити вашиот мебел од гребнатини и штети. Големина на кутијата за гледање : 37. Цврста дрвена структура, брилијантен изглед со дрво жито, кадифена обвивка и вистински стаклен прозорец. 12 големи слотови. Опфатена просторија за вашите часовници, меките кадифени перници се отстранливи. Сребрена метална тока особено дизајнирана за отворање на единечна рака, рафинирани метални шарки го поддржуваат капакот во добра состојба. Мекото кадифено дно го штити вашиот мебел од гребнатини и штети.

Главните карактеристики

Избор на клиент