MAXCCHEER 3R3L гроздобер гитара Делукс жица за подесување Машини за машини за зеленикаво копче за епифон Лес Пол стил на гитара замена
Новак

MAXCCHEER 3R3L гроздобер гитара Делукс жица за подесување Машини за машини за зеленикаво копче за епифон Лес Пол стил на гитара замена

DEN 0.67

Во достапна форма

Копчиња за подесување на гроздобер стил, идеални за електрични или акустични гитари во стилот на Лес Пол Материјал : метална легура; Односот на менувачот 15 : 1; Боја : Црна. Се вклопува за 8мм (5/16 ") дупка за штипки; со пластични копчиња со зелени копчиња. од 6 квалитетни глави на машини за гитари комплетни со гроздобер притисок во грмушки и завртки Пластика Трапезоидно копче тешка внатрешна опрема Заврши : Црна позиција : 3 R3 L пакет Вклучен : 3 R3 LMachine Head како ваша избрана локација Белешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може не ја одразуваат вистинската боја на предметот.

Главните карактеристики

Избор на клиент