#NCPTLP Термички преносен Bluetooth печатач 57mm мини безжичен POS термички печатач за слика за Android iOS мобилен телефон
Новак

NCPTLP Термички преносен Bluetooth печатач 57mm мини безжичен POS термички печатач за слика за Android iOS мобилен телефон

DEN 3.00

Во достапна форма

Апс Прилепување на затворање. Термички преносен Bluetooth печатач 57мм мини безжичен ПОС ТЕРМАЛНА слика Фото печатач за Android i OS мобилно фонедење : овековечете ги вашите најубави моменти - екстензијата на радоста на запомнувањето на вашите најдобри спомени со печатење на нив директно од вашиот телефон! Секогаш бидете организирани - останете во контрола. На работа и отпечатете ги вашите белешки за да ги организирате вашите задачи или да етикетирате што сакате. Поставете - корисно за патување! Бидејќи печатачот е напојуван со батерија. Не ви треба кабел за напојување и можете да земете со вас во секое време. На кое било место. Не е потребно мастило - печатете фотографии веднаш каде било. Поради топлинска технологија. Не се користи мастило. И, нема непотребни трошоци. Поврзете се со Bluetooth - Поврзете го секој паметен телефон брзо и лесно со Bluetooth во рок од неколку секунди. Отпечаток Што сакате да печатите сè што сакате : Поддржете повеќе функции. Може да печати фотографии. Апликацијата нуди различни фонтови и теми за да ги направите вашите фотографии стилски. Користете термичко печатење. Што значи дека не треба мастило за печатење! Компатибилен со сите паметни телефони на пазарот! Компјутерите исто така можат да бидат поврзани со печатење.

Главните карактеристики

Print Parameters:
200Dpiprinting Method

Избор на клиент