Anyufei 2/5/25pcs M2 M2.5 M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 M16 M16 304 Не'рѓосувачки челик црн хексадецимален најлонски вметнете заклучување на орев за заклучување на орев за заклучување
Новак

Anyufei 2/5/25pcs M2 M2.5 M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 M16 M16 304 Не'рѓосувачки челик црн хексадецимален најлонски вметнете заклучување на орев

DEN 1.33

Во достапна форма

Постојат 2/5/10/25pcs со висок квалитет на хексадецимална орев за заклучување Орев од сребрена боја : 304 не'рѓосувачки челик. Орев од црна боја : јаглероден челик (црна цинк-позлатена). Дијаметар на низата : 2мм (М2) / 2.5) / 3мм (М3) / 4мм (М4) / 5мм (М5) / 6мм (М6) 8мм (М8) / 10мм (М10) / 12мм (М12) / 14мм (M14) / 16mm (M16) Thread Pitch0.4mm (M2) / 0,45 mm (M2.5) / 0,5 mm (M3) / 0,7 mm (M4) / 0,8mm (M5) / 1,0мм (M6) 1,25мм (M8) / 1,5 mm (M10) / 1. Мануелното мерење 1-2 см е дозволена2.Се на разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не се одразува Вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на фотографиите. Пакуван е вклучен : Големина и количина според вашиот избор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Крафорд Продур
Новак
Крафорд Продур
Во достапна форма
DEN 1.67
Вреднување на стоката:

1pcs e3jk-t11 e3jkt11 ново
Новак
1pcs e3jk-t11 e3jkt11 ново
Во достапна форма
DEN 381.76
Вреднување на стоката: