Замена на кертриџ за преработени тонер за монопрофект за HP 824A
Новак

Замена на кертриџ за преработени тонер за монопрофект за HP 824A

DEN 1526.40

Во достапна форма

Земја на потекло : Кина Број на модел : 110112. Димензија на пакетот на артикалот : 22. Тежина на пакет на артикли : 12. Дел Број : CB383 A Страна Принос : 21000 страници HP - Laserjet серија на боја ласерски CP6015 во боја ласерје CP6015 DE Color Laserjet CP6015 DN боја ласерјет CP6015 N боја ласерјет CP6015 x боја ласерјет CP6015 xh.

Главните карактеристики

Избор на клиент