Гроздобер салон стол хидраулична опрема за убавина, бербер столици тешки бербер стол хидрауличен салон за коса стилизинг бербер стол бербер стол
Новак

Гроздобер салон стол хидраулична опрема за убавина, бербер столици тешки бербер стол хидрауличен салон за коса стилизинг бербер стол

DEN 2719.84

Во достапна форма

▲ Хидраулична пумпа докажана од експлозија, безбедна и безопасна, сунѓер со висок скок, брзо се враќа ▲ 360 ° ротацијата е флексибилна и променлива, шасијата е потешка и посилна, со силна издржливост. ▲ [добро изработено] Нашиот гроздобер салон стол е дво-куст кожа со исклучително жици на Тарнер и е водоотпорен, лесен за чистење, отпорен на абразија и отпорен на гребење; Целиот стол усвојува стандарден хардвер за фиксирање, отпорност на абење со голема јачина. ▲ [незамислива удобност] Седиштето е направено со сунѓер со голема густина, кој има добра еластичност. Седиштето е дизајнирано врз основа на теории на ергономија и теорија за оптимизација и може да го намали притисокот на интервертебралниот диск. ▲ Удобни педали за ослободување на нозете.) Дали барате гроздобер и уметнички салон стол (.) ◆ „Ова столче е направено за да ги постави кралевите и кралиците на вашиот салон!“ ◆ Што е дизајнирано не само со елегантен изглед, туку и со одличен квалитет, издржливост и удобност. ◆ Срцето на ovingубовта на убавината постои насекаде, оставете го овој гроздобер салон стол да биде сведок на исклучителна метаморфоза на вашите клиенти! ◆◆◆шам (.) ◆шам Име на спецификација : Материјал за бербер стол : PU кожа Големина : 90x48x54cm Флексибилна ротација на 360 °, овозможувајќи ви да ротирате без грижи и да ја прилагодите висината на седиштето по волја; Задебели и зголемете го потпирачот за грб, направено со генијалност и внимателен дизајн; Интимна кожна потпирачка, не е уморна откако долго седите; Четкана технологија од не'рѓосувачки челик, убава; Пополнување на сунѓер со висока еластичност, брза еластичност; Зголемете ја тежината на шасијата, ставете ја цврсто и имате силен капацитет за носење на оптоварување; столчиња за апликации што се користат во продавниците за фризер, салоните за коса, медицинската фризерска и на други места; Информации за пакување : 1x бербер стол (со исклучок на други производи) нувачки Ако наидете на какви било проблеми за време на употребата, ве молиме контактирајте не и ќе одговориме во рок од 12 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент