Организатор за складирање на далечински управувач Cthulhu TV, организатор за складирање на кожа со 5 оддели за десктоп спална соба
Новак

Организатор за складирање на далечински управувач Cthulhu TV, организатор за складирање на кожа со 5 оддели за десктоп спална соба

DEN 500.80

Во достапна форма

СТП кожа Направени во САД или увезени. Материјал : Оваа смешна кутија за складирање на далечински управувач е MDE на PU кожа, спречува гребнатини, мазен и едноставен дизајн, играјте улога во украсувањето на просторијата. Дизајн : Оваа кутија за складирање на далечински управувач е дизајнирано со лакови и линии, 5 поделби се многу погодни за ставање на сите ваши далечински управувачи на рака и лесно се идентификуваат, заштеда на време и енергија, за да се обезбеди заштита за далечинскиот управувач. Мулти-функција : Кутијата за далечински управувач со 5 широки прегради може да смести ТВ, канцелариски материјали, додатоци за медиуми и друга мала електронска опрема. Може да се користи и како кутија за складирање на бирото и кутија за козметичко складирање. Повод : Овој држач за далечински управувач е одличен за маса, трпезарија, тоалет, дневна соба, спална соба, просторија за студии, ноќна ноќ и може да се користи како складирање за канцелариски материјал, чаши или четки за шминка. Одличен подарок : Овој моден печатен далечински управувач Организатор на Straage е совршен подарок за пријателите и членовите на семејството, на движење, роденден, Божиќ, Денот на благодарноста или дневните изненадувања. Направени во САД или увезени. Материјал : Оваа смешна кутија за складирање на далечински управувач е MDE на PU кожа, спречува гребнатини, мазен и едноставен дизајн, играјте улога во украсувањето на просторијата. Дизајн : Оваа кутија за складирање на далечински управувач е дизајнирано со лакови и линии, 5 поделби се многу погодни за ставање на сите ваши далечински управувачи на рака и лесно се идентификуваат, заштеда на време и енергија, за да се обезбеди заштита за далечинскиот управувач.

Главните карактеристики

Избор на клиент