Ноќно светло проектор со музика за деца ротација расадник ноќно светло за спална соба starвезда проектор бебе ноќно светло со 6 филмови декор за девојчиња за роденде?
Новак

Ноќно светло проектор со музика за деца ротација расадник ноќно светло за спална соба starвезда проектор бебе ноќно светло со 6 филмови

DEN 0.67

Во достапна форма

3 Во 1 starвездена ноќна светлина : Оваа мултифункционална ламба може да се користи како ноќно светло, starвезден проектор или музичка ламба Користејќи ја ноќната светлина како проектор со отстранување на капакот или користете ја како ноќно светло со покритие. Ротирајте го копчето за музика за да ја отворите функцијата за музичка кутија. 360 ° Ротирање на 6 филмови Проекција : Theвездената ноќна светлина за деца доаѓа со 6 различни филмови - вклучувајќи : среќен роденден, Божиќ, магична планета, светски диносаурус, зоолошка градина, коњи со соништа. Може да ротира 360 ° и проекти во 6 филмови на Wallид или таван. 3 Светла 7 Ефекти на осветлување : Бела, сина, жолта и 4 секвенцијална комбинација. Можете да го поставите режимот на боја преку притискање на копчето. Секоја боја режим на боја може произволно да се прилагоди во висока, средна и мала осветленост.

Главните карактеристики

Избор на клиент