Чипка од Алвин Стерлинг Сребрен желе сервер 6 дизајниран од Хенри Б. О'Брајан
Новак

Чипка од Алвин Стерлинг Сребрен желе сервер 6 дизајниран од Хенри Б. О'Брајан

DEN 2.33

Во достапна форма

Производител : Алвин Тип : желе сервер. Состав : Стерлинг сребро. Возраст : 1900-1940 година. Производител : Алвин. Тип : желе сервер. Состав : Стерлинг сребро. Возраст : 1900-1940 година. Чипка од Алвин Стерлинг Сребрен желе сервер 6; Дизајнирано од Хенри Б. О; Брајан во чипка чипка од Алвин. Не е монограмирано и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во количката.

Главните карактеристики

Избор на клиент