Тенок запалки USB електричен запален запален оган, безжичен запален цигара, запалка, мини за протекционен гас
Новак

Тенок запалки USB електричен запален запален оган, безжичен запален цигара, запалка, мини за протекционен гас

DEN 582.40

Во достапна форма

?? Безбедност и заштита на животната средина - Вградената батерија со високо-стапка и циклус на празнење може да се наполни околу 500 пати, целото полнење ќе трае околу 60 минути; ?? тенка големина многу погодно - супер компактен и тенок Лесно е да се носи каде било, добра тежина за да не заборавите дека е во вашиот џеб, големина : 3,4*0,4*0,4in, тежина : 0,48oz;. ?? Гаранција - Постои гаранција за набавка, ве молиме контактирајте не и ние ќе обезбедиме гаранција за сите запалки (дури и ако го помина стандардниот период за враќање од 30 дена), без причина, гарантирано 100% задоволство ;. Гаранција - Постои гаранција за набавка, ве молиме контактирајте не и ние ќе обезбедиме гаранција за сите запалки (дури и ако го помина стандардниот период за враќање од 30 дена), без причина, гарантирано 100% задоволство ;. Постои гаранција за набавка, ве молиме контактирајте не и ние ќе обезбедиме гарантна услуга на сите запалки (дури и ако го помина стандардниот период за враќање од 30 дена), без причина, гарантирано 100% задоволство.

Главните карактеристики

Избор на клиент