Рамката за слика на Jackек Расел ја држи вашата омилена фотографија од 2,5 до 3,5 инчи, рачно насликан реален изглед, Jackек Расел стои 6 инчи високи држејќи убаво изработе?
Новак

Рамката за слика на Jackек Расел ја држи вашата омилена фотографија од 2,5 до 3,5 инчи, рачно насликан реален изглед, Jackек Расел

DEN 159.68

Во достапна форма

Уникатен стил на рамка Рачно насликана. Одлично за loversубителите на Jackек Расел. Уникатен стил на рамка. Рачно насликана. Одлично за loversубителите на Jackек Расел. Објавувајќи го најдобриот подарок за оваа година за loversубителите на Jackек Расел насекаде! Оваа уникатна рамка за слики е висока 6 инчи, држејќи фотографија од 2,5 x 3,5 инчи од вашиот омилен крзнен пријател. Можете лесно да ја персонализирате рамката за да му дадете дополнителен посебен допир. Личноста на секој Jackек Расел е навистина заробена во уникатниот дизајн. Оваа рамка со рачно насликана рамка со сложени детали е совршено место за ставање на вашата омилена слика. Оваа рамка се одликува со Jackек Расел, гушкајќи ја надворешната страна на рамката со задните шепи на нозете како табела за да ја задржи, но исто така е засилена со штанд на задниот дел за дополнителна безбедност.

Главните карактеристики

Избор на клиент