Млечни производи Shoppe 1 ltr стаклено млеко шише со капа. Направено во САД, квадратен стил
Новак

Млечни производи Shoppe 1 ltr стаклено млеко шише со капа. Направено во САД, квадратен стил

DEN 3.00

Во достапна форма

1 ltr) Стаклено шише со млеко со предвремено врвот. Вклучен капа на БПА. Издржливото стакло со дебела еднострана стои шок подобро од просечното стакло. Машина за перење. Направено во САД. Обично стакло Stanpac 1 ltr. (33,8 мл) шише со млеко. Вратете се на време со овој 1 LTR. Стаклено шише со млеко. Капацитет : 1 Ltr. Материјал : Дијаметар на стакло : 3,5 "Висина : 9,5".

Главните карактеристики

Избор на клиент

Днтп Сет, 4х50мл
Новак
Днтп Сет, 4х50мл
Во достапна форма
DEN 14857.12
Вреднување на стоката: