Otterbox RAM® Mounds Handstand за Universe Ipad Case - Пакување без малопродажба
Новак

Otterbox RAM® Mounds Handstand за Universe Ipad Case - Пакување без малопродажба

DEN 159.20

Во достапна форма

Октагоналната база обезбедува неверојатно силен зафат со кој било додаток за монтирање на RAM меморија за универзумот Адаптерот се поврзува со случајот на Универзумот со употреба на четири завртки, обезбедувајќи лесна примена и без мешање во i Pad. Се одликува со иновативна сето-во-една лента за рака и функционалност на Kickstand за случајот со универзумот otterbox. *Случајот со универзум се продава одделно. Направено во САД, гаранција за живот. Otterbox RAM меморирање на рачно за Universe i Pad Case Комплетот RAM GDS се одликува со иновативна сето-во-една рачна лента и функционалност на Kickstand за случајот со универзумот Otterbox. Наменето за употреба на претпријатија, Рам Рам е изграден со професионален корисник во умот - вклучително и продажба на терен, логистика на магацин, јавна безбедност и комерцијална употреба на флота. Вклучува адаптер за RAM меморија за случаи на универзумот Otterbox за решение за се-во-едно.

Главните карактеристики

Избор на клиент