FifturedIsPlays® 12pk 4 x 5 Јасни акрилни знаци на знак со портрет за дизајн наклон, вертикална рамка за слика 19780-4x5-12pk-npf
Новак

FifturedIsPlays® 12pk 4 x 5 Јасни акрилни знаци на знак со портрет за дизајн наклон, вертикална рамка за слика 19780-4x5-12pk-npf

DEN 139.68

Во достапна форма

【4x5 "Портрет вертикални носители на знаци】 Оваа листа е за 12 пакувања Едноставниот, минималистички дизајн е погоден за секаков вид комерцијална поставка. Оваа акрилна рамка е разноврсен држач за знаци што може да се користи за широк спектар на потреби, е AN Ефективна алатка што се користи за рекламирање со таблети, одлично за употреба во вашиот ресторан, дневна или област за прием за да објавувате важни знаци. Други објекти со висок сообраќај. 【Рамки за слики со добар квалитет】 Оваа експарентна рамка со големина на буква е прекрасна за да се стават фотографии 】 Секоја акрилна рамка е конструирана од еден лим акрилик кој е внимателно свиткан за да се создаде овој знак дисплеј. Дебелината на акрилична е 1/8 “(2мм), едноставна и издржлива!. 【Спецификации】 Оваа акрилна рамка е лесна за промена на графиките. Ажурирајте го овој знак на табелата со лизгање на старите слики надвор од страната. И вметнете нови картички од менито исто така. Мерки 4 "Широк x 5" Висока x 1,2 "длабоко. Се вклопува за 4 x 5" медиуми. Наклон агол е 75 степени. 【4x5 "Портрет вертикални носители на знаци】 Оваа листа е за 12 пакувања. Едноставниот, минималистички дизајн е погоден за секаков вид комерцијална поставка. Оваа акрилна рамка е разноврсен држач за знаци што може да се користи за широк спектар на потреби, е AN Ефективна алатка што се користи за рекламирање со таблети, одлично за употреба во вашиот ресторан, дневна или област за прием за да објавувате важни знаци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

XJJZS 8/10 пар
Новак
XJJZS 8/10 пар
Во достапна форма
DEN 1276.80
Вреднување на стоката: