Заменете ја резервната пролетна компресија Пролет 304 Не'рѓосувачки челик Не-корозивна напнатост Пролетна жица Дија 0,6мм Надворешна диа 12мм должина 10-50мм 10 парчиња
Новак

Заменете ја резервната пролетна компресија Пролет 304 Не'рѓосувачки челик Не-корозивна напнатост Пролетна жица Дија 0,6мм Надворешна диа 12мм

DEN 1040.00

Во достапна форма

Силна антиоксидација, анти-киселина и антикорозивна способност Стандард : GB/T. Дијаметар на жица : 0,6мм. Надворешен дијаметар : 12мм. Должина : 10мм 15мм 20мм 25мм 30мм 35мм 40мм 45мм 50мм. Сите извори на компресија се професионално дизајнирани, ригорозно пресметани, прецизно произведени и ефикасно тестирани.Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Стандард : GB/Twire Дијаметар : 0,6mmouter Дијаметар : 12мм должина : 10мм 15мм 20мм 25мм 25мм 25мм 30мм 30мм 30мм 35мм 45мм 45мм 50ммпродукции Карактеристики : Немоќна, немоќна форма, немоќен Растојание, униформа сила, стабилна враќање, добра флексибилност.

Главните карактеристики

Избор на клиент